Česky English

Program dne


datum město sál interpret
1.6.
pátek
Bystřice nad Pernštejnem Kulturní dům

PKF – PRAGUE PHILHARMONIA

MARKO IVANOVIĆ / dirigent

2.6.
sobota
Kyjov Dům kultury

JAN KELLER / violoncello

IVO KAHÁNEK / klavír

3.6.
neděle
Boskovice Kino

LEONARD BERNSTEIN O HUDBĚ

4.6.
pondělí
Ivančice kostel Nanebevzetí Panny Marie

ENSEMBLE ODD SIZE

5.6.
úterý
Moravský Krumlov zámek, Rytířský sál

ENSEMBLE OPERA DIVERSA

VLADIMÍR MAŇAS / umělecký vedoucí

IVA BITTOVÁ / housle, zpěv

GABRIELA TARDONOVÁ / dirigentka

6.6.
středa
Náměšť nad Oslavou zámek, knihovna

IVA BITTOVÁ / zpěv

BARBARA MARIA WILLI / cembalo

SOFIA MAVROGENIDOU / flétna

OK PERCUSSION DUO

TRIO APERTO

INDIGO QUARTET

MILOŠ ŠTĚDROŇ

7.6.
čtvrtek
Hustopeče Amande Wine Wellness Hotel

ZDENĚK KRÁL / klavír

8.6.
pátek
Žďár nad Sázavou Městské divadlo

ALEXANDER BALANESCU / housle, zpěv

ADA MILEA / kytara, zpěv 

9.6.
sobota
Brno PRAHA / fórum pro architekturu a média

BERLIN SOUND POETS QUOI TÊTE

10.6.
neděle
Mikulov zámek, Velký zámecký sál

CRACOVIA DANZA

ROMANA AGNEL / umělecká vedoucí

COLLEGIUM MARIANUM

JANA SEMERÁDOVÁ / umělecká vedoucí

11.6.
pondělí
Lysice zámek, Velký salón

PAVEL STEIDL / kytara

JAN VONDRÁČEK / mluvené slovo

11.6.
pondělí
Velké Meziříčí Jupiter Club

MILOŠ ŠTĚDROŇ

MILAN UHDE

12.6.
úterý
Tišnov kino Svratka

LES TRAVERSÉES BAROQUES

ETIENNE MEYER / umělecký vedoucí

13.6.
středa
Velké Meziříčí Jupiter Club

IGUDESMAN A JOO

14.6.
čtvrtek
Slavkov u Brna zámek, Historický sál

VIS MUSICA

DOMINIQUE VISSE / umělecký vedoucí

 

KONCERT HEJTMANA JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

15.6.
pátek
Rájec-Jestřebí zámek, Slavnostní sál

CAPUCINE KELLER / soprán

VIS MUSICA

DOMINIQUE VISSE / umělecký vedoucí

15.6.
pátek
Bystřice nad Pernštejnem Kulturní dům

ORCHESTR BERG

PETER VRÁBEL / dirigent

MARTIN ZBROŽEK / dirigent

16.6.
sobota
Valtice Valtice, náměstí Svobody

HUDBA NA KOLE

17.6.
neděle
Ivančice nádvoří radnice

ATONOR

17.6.
neděle
Třebíč zámek Třebíč, Kamenný sál

MUSICA FLOREA

MAREK ŠTRYNCL / umělecký vedoucí

18.6.
pondělí
Náměšť nad Oslavou Zámecká jízdárna

ATONOR

ERWIN STACHE / klavír

18.6.
pondělí
Státní hrad Pernštejn Rytířský sál

GABRIEL RIVANO / bandoneon

19.6.
úterý
Lysice zámek, Velký salón

GABRIEL RIVANO / bandoneon

19.6.
úterý
Moravský Krumlov zámek, Rytířský sál

SOLAMENTE NATURALI

MILOŠ VALENT / umělecký vedoucí

AFFETTO

20.6.
středa
Boskovice Zámecký skleník

IGOR ARDAŠEV / klavír

20.6.
středa
Brno Divadlo Reduta

ENSEMBLE OPERA DIVERSA

VLADIMÍR MAŇAS / umělecký vedoucí

IVA BITTOVÁ / housle, zpěv

GABRIELA TARDONOVÁ / dirigentka

21.6.
čtvrtek
Valtice Zámecké divadlo

DRAMATODÍA ENSEMBLE

ALBERTO ALLEGREZZA / umělecký vedoucí

22.6.
pátek
Žďár nad Sázavou zámek, Oválný freskový sál v prelatuře

PAVEL STEIDL / kytara

JAN VONDRÁČEK / mluvené slovo

22.6.
pátek
Tišnov Předklášteří, ovčín v areálu kláštera

EN.DRU

NASTY

23.6.
sobota
Retz Historická radnice, Občanský sál

ZEFIRO TORNA

JURGEN DE BRUYN / umělecký vedoucí

24.6.
neděle
Hustopeče Kurdějov, Radnice

ZEFIRO TORNA,

JURGEN DE BRUYN / umělecký vedoucí

25.6.
pondělí
Kyjov Milotice, zámek, Freskový sál

CLAIRE CHEVALLIER / klavír

26.6.
úterý
Třebíč foyer divadla Pasáž

TOMÁŠ ŠULAJ / recitace

KAREL KOŠÁREK / klavír

26.6.
úterý
Rájec-Jestřebí zámek, Slavnostní sál

CLAIRE CHEVALLIER / klavír

27.6.
středa
Slavkov u Brna zámek, Historický sál

LES PASSIONS DE L´AME

ORCHESTER FÜR ALTE MUSIK BERN

MERET LÜTHI / umělecká vedoucí

Kalendář festivalu

 
1.6. - 27.6. 2018

4

pondělí 4.6.2018

Ivančice
ENSEMBLE ODD SIZE

16

sobota 16.6.2018

Valtice
HUDBA NA KOLE

25

pondělí 25.6.2018

Kyjov
CLAIRE CHEVALLIER / klavír


spot festivalu


následujte nás

Facebook  YouTube  MySpace 



 

                                                                                      za finanční podpory                                          

 

                                                                                       

 

                                                                   

 

                                                                                     

 

                                                                                          

  

            mecenáš

  

                         

 

                                                                                               patron 

 

                                                                                

 

 

                                                                                              partneři

 

                                                             

 

 

 

 

                                                                                              

 

 

                                                                                              

 





Copyright © 2010 Concentus Moraviae  |  Publikováno systémem inCMS  |  Webdesign Inexes