Česky English

P%c5%99ehled+koncert%c5%af


datum město sál interpret
3.6.
úterý
Žďár nad Sázavou Dům kultury

Soňa Červená / umělecký přednes 

PKF – Prague Philharmonia

Jakub Hrůša / dirigent 

4.6.
středa
Hustopeče kostel sv. Václava a sv. Anežky České

Český filharmonický sbor Brno

Petr Fiala / sbormistr a dirigent

5.6.
čtvrtek
Kyjov Dům kultury

České noneto

5.6.
čtvrtek
Rájec-Jestřebí zámek, Slavnostní sál

Clara Novakova / flétna

Dora Novakova-Wilmington / klavír

6.6.
pátek
Ivančice nádvoří radnice

Marta Töpferová & Trova

7.6.
sobota
Bystřice nad Pernštejnem Kulturní dům

Pavel Šporcl / housle

Gipsy Way Ensemble

8.6.
neděle
Moravský Krumlov zámek, Rytířský sál

Pavel Šporcl / housle

Gipsy Way Ensemble

KONCERT HEJTMANA JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

9.6.
pondělí
Tišnov Předklášteří u Tišnova, Porta coeli, bazilika Nanebevzetí Panny Marie

Iva Bittová, Vojtěch Dyk / zpěv

Musica Florea

Boni pueri
Marek Štryncl
/ dirigent

9.6.
pondělí
Boskovice zámek

Josef Špaček / housle

Miroslav Sekera / klavír

10.6.
úterý
Lysice nádvoří zámku

Hradišťan

Jiří Pavlica / umělecký vedoucí, housle, zpěv

11.6.
středa
Náměšť nad Oslavou nádvoří zámku

Janáčkův komorní orchestr

Josef Špaček / housle

12.6.
čtvrtek
Slavkov u Brna zámek, Historický sál

Petr Nouzovský / violoncello

Gérard Wyss / klavír

13.6.
pátek
Hustopeče evangelický kostel

Kalabisovo trio

13.6.
pátek
Třebíč Zadní synagoga

Pavel Steidl / kytara

14.6.
sobota
Velké Meziříčí zámek, zámecká jídelna

Zemlinského kvarteto

15.6.
neděle
Státní hrad Pernštejn Sýpka

Bohemia Saxophone Quartet

16.6.
pondělí
Kyjov Milotice, zámek, Freskový sál

Pavel Steidl / kytara

Karel Košárek / klavír

17.6.
úterý
Moravský Krumlov zámek, nádvoří

Majorstuen

18.6.
středa
Žďár nad Sázavou Městské divadlo

Zemlinského kvarteto

Josef Špaček / housle

19.6.
čtvrtek
Rájec-Jestřebí zámek, Slavnostní sál

Josef Špaček / housle

Miroslav Sekera / klavír

19.6.
čtvrtek
Ivančice Besední dům

OK Percussion Duo

20.6.
pátek
Valtice zámek, Taneční sál

Ivo Kahánek / klavír

20.6.
pátek
Lysice zámek, Velký salón

Kateřina Javůrková / lesní roh

Lukáš Klánský / klavír

21.6.
sobota
Bystřice nad Pernštejnem Kulturní dům

Duo Ardašev

22.6.
neděle
Boskovice park u Zámeckého skleníku

Odpoledne pro rodiny s dětmi

22.6.
neděle
Velké Meziříčí Luteránské gymnázium

Terezínské hvězdy

23.6.
pondělí
Mikulov zámek, Zámecký sál

Carmen Fernandez / zpěv

Alexander Gavilan / kytara

Federico Ordoñez, Irene Alvarez / tanec

23.6.
pondělí
Náměšť nad Oslavou zámek, knihovna

Dvořákovo trio

24.6.
úterý
Třebíč Národní dům

Tine Thing Helseth Quintet

25.6.
středa
Tišnov kino Svratka

Orchestr Berg

Kryštof Mařatka / dirigent

Jan Vondráček, Vasil Fridrich / herci

25.6.
středa
Slavkov u Brna kostel Vzkříšení Páně

Tine Thing Helseth / trubka

Petr Rajnoha / varhany

26.6.
čtvrtek
Brno bazilika Nanebevzetí Panny Marie

Tine Thing Helseth / trubka

Petr Rajnoha / varhany

27.6.
pátek
Hodonín Dům kultury

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

28.6.
sobota
Břeclav kostel Navštívení Panny Marie

Collegium Vocale 1704

Collegium 1704

Václav Luks / dirigent

následujte nás

Facebook  YouTube    MySpace








       

 

              za finanční podpory                                         generální partner                                        oficiální partneři

 

                                                                                           

        


Copyright © 2010 Concentus Moraviae  |  Publikováno systémem inCMS  |  Webdesign Inexes