Česky English

novinky


Stránky 1 [2] 3 4 5 6 ... 15

Workshop pro zpěváky!

Workshop pro zpěváky!

Marco Beasley povede v zámecké kapli zámku Slavkov-Austerlitz v neděli 14. 6. jednodenní workshop „Recitar Cantando“. Zajímá vás italský repertoár 16. a 17. století? Gesto, text, výraz? Ve spolupráci s Hudebními lahůdkami, posluchači vítáni.

+ více
Festa Teatrale

Festa Teatrale

Festa teatrale ve Slavkově u Brna od 12. do 14. června 2015: historické květinové vazby, Collegium marianum zatančí po benátsku, ohňové obrazy, Marco Beasley bude vyprávět o půlnoci a povede workshop pro zpěváky, nedělní mše s doprovodem Guida Moriniho.

+ více
Harfové dny

Harfové dny

XX. ročník našeho festivalu oslavíme i skvostnou harfovou slavností. Harfové dny plné koncertů, workshopů, setkání a happeningů pod patronací Jany Bouškové proběhnou od 18. do 20. června na zámku Žďár nad Sázavou.

+ více
Autobusem na festival

Autobusem na festival

Concentus Moraviae není festivalem (jen) pro motorizované, na festivalové koncerty si vás dovezeme autobusem! V 18:00 vyjíždíme z Brna od Janáčkova divadla, a večer po koncertě vás pohodlně dopravíme zpátky. Kterých koncertů se to týká?

+ více
Setkání starostů

Setkání starostů

Jednotu i diverzitu festivalu Concentus Moraviae demonstrují svou podporou starostové festivalových měst. V úterý 31. 3. se sešli v Jupiter Clubu ve Velkém Meziříčí, aby se připravili na jubilejní 20. ročník festivalu Concentus Moraviae. Foto Jiří Sláma.

Soutěž o vstupenky!

Soutěž o vstupenky!

Vyhrajte 2 vstupenky na závěrečný koncert Magdaleny Kožené s francouzským souborem Le Concert d'Astrée a uměleckou vedoucí Emmanuelle Haïm, který proběhne ve Valticích 25. 6.

+ více
Festival jako báseň

Festival jako báseň

Je možné vytvářet program festivalu stejně jako psát báseň? Boris Klepal zpovídá dramaturga Jelleho Dierickxe v rozhovoru pro Brno město hudby.

+ více
Telefonotéka

Telefonotéka

Dramaturg Jelle Dierickx byl ve čtvrtek 12. února hostem Telefonotéky stanice Vltava. Poslechněte si rozhovor s belgickým muzikologem a básníkem, který připravil pro 20. ročník festivalu Concentus Moraviae dramaturgii s podtitulem „Pojďme slavit!“.

+ více
Regiontour 2015

Regiontour 2015

První vydání naší letošní skládačky dostanou do ruky ti, kteří vyrazí na brněnský Regiontour. Na stáncích Jižní Moravy, Vysočiny, Czech Tourism a řady festivalových měst najdete tištěný přehled koncertů 20. ročníku festivalu Concentus Moraviae.

+ více

následujte nás

Facebook  YouTube  MySpace        

 

                   za finanční podpory                                            hlavní partner                                               oficiální partner

 

 

                                                                                                                              

        


Copyright © 2010 Concentus Moraviae  |  Publikováno systémem inCMS  |  Webdesign Inexes