Česky English

novinky


Stránky 1 [2] 3 4 5 6 ... 15

Soutěž o vstupenky!

Soutěž o vstupenky!

Vyhrajte 2 vstupenky na závěrečný koncert Magdaleny Kožené s francouzským souborem Le Concert d'Astrée a uměleckou vedoucí Emmanuelle Haïm, který proběhne ve Valticích 25. 6.

+ více
Festival jako báseň

Festival jako báseň

Je možné vytvářet program festivalu stejně jako psát báseň? Boris Klepal zpovídá dramaturga Jelleho Dierickxe v rozhovoru pro Brno město hudby.

+ více
Telefonotéka

Telefonotéka

Dramaturg Jelle Dierickx byl ve čtvrtek 12. února hostem Telefonotéky stanice Vltava. Poslechněte si rozhovor s belgickým muzikologem a básníkem, který připravil pro 20. ročník festivalu Concentus Moraviae dramaturgii s podtitulem „Pojďme slavit!“.

+ více
Regiontour 2015

Regiontour 2015

První vydání naší letošní skládačky dostanou do ruky ti, kteří vyrazí na brněnský Regiontour. Na stáncích Jižní Moravy, Vysočiny, Czech Tourism a řady festivalových měst najdete tištěný přehled koncertů 20. ročníku festivalu Concentus Moraviae.

+ více
podpis memoranda

podpis memoranda

Na závěr Českých snů 2014 bylo 8. 12. v St. Pöltenu podepsáno memorandum o spolupráci mezi Barockfestival St. Pölten a festivalem Concentus Moraviae. Vedle představitelů obou festivalů je podepsali rovněž velvyslanec ČR v Rakousku Jan Sechter a starosta města St. Pölten Matthias Stadler.

+ více
Moravská dobrodružství

Moravská dobrodružství

Stýská se vám v tomto psím počasí po horkých letních dnech? Zahřejte se četbou eseje dramaturga Jelleho Dierickxe o jeho letní cestě Moravou, na které navštívil sály festivalových měst a nechal se atmosférou našeho regionu inspirovat ke koncepci programu 20. ročníku festivalu s podtitulem „Pojďme slavit!“.

+ více
Přebarvujeme se do narozeninových barev!

Přebarvujeme se do narozeninových barev!

Fotografie Daniely Dostálkové a grafika studia Anymade doprovodí dvacátý ročník festivalu Concentus Moraviae, který pro vás chystáme s velkou radostí a chutí. Program vám představíme už začátkem prosince!

Měli byste zájem o doplňkové turistické služby?

Měli byste zájem o doplňkové turistické služby?

Byla by pro Vás zajímavá možnost užít si v návaznosti na koncerty festivalu Concentus Moraviae doplňkové turistické služby? Máte-li volnou chvilinku, prosíme Vás o vyplnění dotazníku, který nachystala studentka Vysoké školy obchodní v Praze.

+ více
Dramaturgie 2015

Dramaturgie 2015

Program dvacátého ročníku festivalu Concentus Moraviae koncipuje belgický hudební vědec a básník Jelle Dierickx, který soustředěnou hudební dramaturgii rád ozvláštňuje zajímavými nápady, které hudební zážitky umocňují. Postupně vám budeme naše plány na příští rok představovat...  „Pojďme slavit!“

+ více

Kalendář festivalu

 
30.5. - 25.6. 2015

2
6

sobota 6.6.2015

Hustopeče
Olivier Vernet

9

úterý 9.6.2015

Lednice
Accordone

12

pátek 12.6.2015

16
20

sobota 20.6.2015

Žďár nad Sázavou
Merlice

23

úterý 23.6.2015

Moravský Krumlov
BL!NDMAN

24

středa 24.6.2015

Tišnov
BL!NDMAN


následujte nás

Facebook  YouTube  MySpace 
       

 

                   za finanční podpory                                            hlavní partner                                               oficiální partner

 

 

                                                                                                                              

        


Copyright © 2010 Concentus Moraviae  |  Publikováno systémem inCMS  |  Webdesign Inexes