Česky English

novinky


Stránky 1 [2] 3 4 5 6 ... 15

Harfové dny

Harfové dny

XX. ročník našeho festivalu oslavíme i skvostnou harfovou slavností. Harfové dny plné koncertů, workshopů, setkání a happeningů pod patronací Jany Bouškové proběhnou od 18. do 20. června na zámku Žďár nad Sázavou.

+ více
Autobusem na festival

Autobusem na festival

Concentus Moraviae není festivalem (jen) pro motorizované, na festivalové koncerty si vás dovezeme autobusem! V 18:00 vyjíždíme z Brna od Janáčkova divadla, a večer po koncertě vás pohodlně dopravíme zpátky. Kterých koncertů se to týká?

+ více
Setkání starostů

Setkání starostů

Jednotu i diverzitu festivalu Concentus Moraviae demonstrují svou podporou starostové festivalových měst. V úterý 31. 3. se sešli v Jupiter Clubu ve Velkém Meziříčí, aby se připravili na jubilejní 20. ročník festivalu Concentus Moraviae. Foto Jiří Sláma.

Soutěž o vstupenky!

Soutěž o vstupenky!

Vyhrajte 2 vstupenky na závěrečný koncert Magdaleny Kožené s francouzským souborem Le Concert d'Astrée a uměleckou vedoucí Emmanuelle Haïm, který proběhne ve Valticích 25. 6.

+ více
Festival jako báseň

Festival jako báseň

Je možné vytvářet program festivalu stejně jako psát báseň? Boris Klepal zpovídá dramaturga Jelleho Dierickxe v rozhovoru pro Brno město hudby.

+ více
Telefonotéka

Telefonotéka

Dramaturg Jelle Dierickx byl ve čtvrtek 12. února hostem Telefonotéky stanice Vltava. Poslechněte si rozhovor s belgickým muzikologem a básníkem, který připravil pro 20. ročník festivalu Concentus Moraviae dramaturgii s podtitulem „Pojďme slavit!“.

+ více
Regiontour 2015

Regiontour 2015

První vydání naší letošní skládačky dostanou do ruky ti, kteří vyrazí na brněnský Regiontour. Na stáncích Jižní Moravy, Vysočiny, Czech Tourism a řady festivalových měst najdete tištěný přehled koncertů 20. ročníku festivalu Concentus Moraviae.

+ více
podpis memoranda

podpis memoranda

Na závěr Českých snů 2014 bylo 8. 12. v St. Pöltenu podepsáno memorandum o spolupráci mezi Barockfestival St. Pölten a festivalem Concentus Moraviae. Vedle představitelů obou festivalů je podepsali rovněž velvyslanec ČR v Rakousku Jan Sechter a starosta města St. Pölten Matthias Stadler.

+ více
Moravská dobrodružství

Moravská dobrodružství

Stýská se vám v tomto psím počasí po horkých letních dnech? Zahřejte se četbou eseje dramaturga Jelleho Dierickxe o jeho letní cestě Moravou, na které navštívil sály festivalových měst a nechal se atmosférou našeho regionu inspirovat ke koncepci programu 20. ročníku festivalu s podtitulem „Pojďme slavit!“.

+ více

Kalendář festivalu

 
30.5. - 25.6. 2015

2
6

sobota 6.6.2015

Hustopeče
Olivier Vernet

9

úterý 9.6.2015

Lednice
Accordone

12

pátek 12.6.2015

16
20

sobota 20.6.2015

Žďár nad Sázavou
Merlice

23

úterý 23.6.2015

Moravský Krumlov
BL!NDMAN

24

středa 24.6.2015

Tišnov
BL!NDMAN


následujte nás

Facebook  YouTube  MySpace 
       

 

                   za finanční podpory                                            hlavní partner                                               oficiální partner

 

 

                                                                                                                              

        


Copyright © 2010 Concentus Moraviae  |  Publikováno systémem inCMS  |  Webdesign Inexes