Česky English

kontakty


Pořadatel festivalu:

Mezinárodní centrum slovanské hudby Brno, o.p.s.
Polní 6, 639 00 Brno
Czech Republic


tel. +420 542 210 713  

      +420 515 535 827


  
fax +420/542 213 056


email: info@concentus-moraviae.cz

 

David Dittrich, ředitel festivalu

david@concentus-moraviae.cz

 

Václav Luks, dramaturg

v.luks@collegium1704.com

 

Jitka Miková, manažerka festivalu

jitka@concentus-moraviae.cz

 

Martina Čermáková, produkce festivalu a komunikace s městy, web

martina@concentus-moraviae.cz

 

Jan Mach, produkce festivalu, komunikace s médii

jan@concentus-moraviae.cz

 

Vratislava Machů, ekonom festivalu

vratislava@concentus-moraviae.cz

 

Klára Zemanová, prodej vstupenek

klara@concentus-moraviae.cz

 

Zdenka Kachlová, Klub Concentus Moraviae, Hudba na kole

zdenka.kachlova@concentus-moraviae.cz


Kalendář festivalu

 
3.6. - 29.6. 2017

17

sobota 17.6.2017

18

neděle 18.6.2017

Lysice
KRAJA

19

pondělí 19.6.2017

Boskovice
FADO TRADICIONAL


spot festivalu


následujte nás

Facebook  YouTube  MySpace 



 

                                                                                      za finanční podpory                                          

 

                                                                                       

 

                                                                   

 

                                                                                          

  

   mecenáš

  

               

  

                                                                                                patron 

 

                                                                                

 

 

                                                                                              partneři

 

                                                              

 

 

 

 

                                                                                              

 

 

                                                                                              

 





Copyright © 2010 Concentus Moraviae  |  Publikováno systémem inCMS  |  Webdesign Inexes