Česky English

2012


XVII. MHF 13 měst CONCENTUS MORAVIAE 2012

Kouzlo čísel

2. 6. – 30. 6. 2012

 

V roce 2012 zaznělo na festivalu Concentus Moraviae více než tři desítky koncertů hudby z období od středověku po baroko v podání českých a zahraničních hudebníků zabývajících se autentickou interpretací staré hudby. Festival vážně i hravě představil nejdůležitější aspekty matematiky v hudbě a hledal jejich prostřednictvím znějící řád, který měl uvést duši posluchače do harmonie. Návštěvníci festivalu dostali možnost podlehnout hudebnímu kouzlu čísel v dramaturgii Barbary Marie Willi mezi 2. a 30. červnem 2012 a vypravit se za nevšedními zážitky do půvabných historických prostor 20 festivalových měst Jižní Moravy a Vysočiny.

 

Prohlédněte si fotografie z koncertů festivalu v roce 2012:

  

27.  zahajovací koncert - posluchači

 

 

p r o g r a m :

 

sobota 2.6. Boskovice, kostel sv. Jakuba, 19:00 hod.

ENSEMBLE INÉGAL

Adam Viktora – umělecký vedoucí

slavnostní zahajovací koncert

 Jan Dismas Zelenka: Missa Sanctissimae Trinitatis

více...

 

neděle 3.6. Lysice, zámek, Velký salón, 19:30 hod.

Aline ZYLBERAJCH – kladívkový klavír

Martin GESTER - cembalo

„Řád čísel versus svoboda citů – Bach a synové“

Johann Sebastian Bach:

* Umění fugy BWV 1080 – Contrapunctus I a III

* Toccata pro cembalo D dur BWV 912

* Umění fugy BWV 1080 – Alio modo: Fuga a 2

Wilhelm Friedmann Bach: Sonáta F dur, F 10

Carl Philipp Emanuel Bach:

* Variace na „Folie d'Espagne“ / „Španělská folia“

* Fantasia fis moll „C. P. E. Bachs Empfindungen“ / „Pocity C. P. E. Bacha“ Wq 67

* Sonáta b moll v úpravě pro cembalo a kladívkový klavír

více...

 

neděle 3.6. Bystřice nad Pernštejnem, Městské muzeum, Podkrovní sál, 19:30 hod.

TRE FONTANE

Julie Braná – zobcové flétny

Jakub Kydlíček – zobcové flétny

Marek Špelina – zobcové flétny

„Oslava čísla 3“

Antonio Zacara da Teramo: Un fior gentile

Jacopo da Bologna: Sï chome al canto della bella Yguana

Johannes Ciconia: Una panthera in conpagnia de Marte

John Baldwine: A Browninge

Nathaniel Giles: Miserere

Jan Pieterszoon Sweelinck: Pére de nous

Heinrich Isaac:

* A Fortune contrent (Codex Speciálník)

* Instrumentální skladba (Codex Speciálník)

* Der Hund

Johann Sebeastian Bach: Umění fugy BWV 1080 – Contrapunctus VIII

Jindřich Feld: Partita a 3

Benjamin Britten: Alpská suita

Willem Wander van Nieuwkerk: Cadanza

více...

 

pondělí 4.6. Kyjov, Milotice, zámek, Freskový sál, 19:30 hod.

CRESCENDO BAROCK ORCHESTRA

Christian Leitherer – historické klarinety, umělecký vedoucí

Christina Metz – zpěv

Eszter Stöhr – zobcové flétny

Barbara Leitherer – violy da gamba

Jan Katzchke – cembalo

„Trojice a trio“

Anonym: Sonáta v D pro barokní klarinet a basso continuo

Georg Philipp Telemann:

* Árie „Ein neuer Mensch“ z Kantáty ke Svaté Trojici pro chalumeau, violu da gamba, zpěv a basso continuo

* Triová sonáta c moll pro diskantový chalumeau, diskantovou gambu a basso continuo

* Árie „Es ist um aller Menschen sehr elend“ z Kantáty na 14. neděli po Svaté Trojici pro zobcovou flétnu, chalumeau, zpěv a basso continuo

* Triová sonáta pro zobcovou flétnu, violu da gamba a basso continuo

* „Der himmlischen Geister unzählbare Menge“ z Kantáty na Den sv. Michaela Archanděla pro barokní klarinet, violu da gamba, zpěv a basso continuo

více...

 

pondělí 4.6. Tišnov, kostel sv. Václava, 19:30 hod.

Martin GESTER – varhany

„Osvobození z pout číselných pravidel“

Carl Philipp Emanuel Bach: Sonáta pro varhany g moll

Wilhelm Friedmann Bach: Fuga f moll

Johann Christian Bach: Sonáta op. 17 č. 5 A dur

Joseph Haydn: Sedm posledních Kristových slov na kříži (výběr)

Wolfgang Amadeus Mozart: Fantasie f moll pro flétnové hodiny K. 594

Joseph Gabriel Rheinberger: Pastorální sonáta č. 3 v G pro sólové varhany op. 88

více...

 

úterý 5.6. Náměšť nad Oslavou, zámek, knihovna, 19:30 hod.

CRESCENDO BAROCK ORCHESTRA

Christian Leitherer – historické klarinety, umělecký vedoucí

Christina Metz – zpěv

Eszter Stöhr – zobcové flétny

Barbara Leitherer – violy da gamba

Jan Katzchke – cembalo

„Trojice a trio“

Anonym: Sonáta v D pro barokní klarinet a basso continuo

Georg Philipp Telemann:

* Árie „Ein neuer Mensch“ z Kantáty ke Svaté Trojici pro chalumeau, violu da gamba, zpěv a basso continuo

* Triová sonáta c moll pro diskantový chalumeau, diskantovou gambu a basso continuo

* Árie „Es ist um aller Menschen sehr elend“ z Kantáty na 14. neděli po Svaté Trojici pro zobcovou flétnu, chalumeau, zpěv a basso continuo

* Triová sonáta pro zobcovou flétnu, violu da gamba a basso continuo

* „Der himmlischen Geister unzählbare Menge“ z Kantáty na Den sv. Michaela Archanděla pro barokní klarinet, violu da gamba, zpěv a basso continuo

více...

 

čtvrtek 7.6. Moravský Krumlov, kostel Všech svatých, 19:30 hod.

Elżbieta GRODZKA-ŁOPUSZYŃSKA – soprán

Stanisław DZIEWIOR – trubka

Wacław GOLONKA – varhany

Damian Stachowicz: Přijď, Utěšiteli

Domenico Gabrielli: Sonáta C dur pro trubku a varhany

Johann Sebastian Bach: Preludium a fuga Es dur BWV 552

Georg Friedrich Händel:

* Árie „Věčný pramen božského světla“ z Ódy k narozeninám královny Anny, HWV 74

* Suita D dur pro trubku a varhany HWV 341

* Árie „Nechť září Seraphim” z oratoria Samson, HWV 57

Johann Sebastian Bach:

* Chorální předehra „Allein Gott in der Höh´sei Ehr´” BWV 662

* Árie „Bist du bei mir” BWV 508

* Chorální předehry BWV 691, 692 „Wer nur den lieben Gott läßt walten”

* Árie „Jauchzet Gott in allen Landen“

více...

 

pátek 8.6. Velké Meziříčí, zámek, Zámecká jídelna, 19:30 hod.

Jaroslaw THIEL – violoncello

Róbert ŠEBESTA – klarinet

Petra MATĚJOVÁ – cembalo

„Třikrát tři“

Vojtěch Jírovec: Grand Trio pro klavír, klarinet a violoncello op. 43

Carl Philipp Emanuel Bach: Šest klarinetových sonát (výběr) Wq. 92

Ludwig van Beethoven: Trio pro klavír, klarinet a violoncello op. 11

více...


sobota 9.6. Hustopeče, Kurdějov, kostel sv. Jana Křtitele, 19:30 hod.

STIMMWERCK

„O salutaris hostia – matematika a mystika v renesanční hudbě“

Hildegard von Bingen: O pastor animarum

Pierre de la Rue: Missa “O salutaris hostia” - Kyrie / Gloria

Orlando di Lasso: Prolog - Sibylla Samia

Anonym: Dum sacrum mysterium

Pierre de la Rue: Missa “O salutaris hostia” - Credo

Hans Schanderl: Whispers of Heavenly Death

Ludwig Senfl: Non usitata nec tenui ferar

Pierre de la Rue: Missa “O salutaris hostia” - Sanctus / Benedictus

Hildegard von Bingen: O aeterne Deus

Pierre de la Rue: Missa “O salutaris hostia” - Agnus Dei

více...

 

neděle 10.6. Bučovice, zámek, Velký sál, 19:30 hod.

MARIAS CONSORT

Hans-Georg Kramer – umělecký vedoucí

„Univerzální harmonie – hra s intervaly“

E. Kindermann, J. P. Sweelinck, G. de Macque, G. M. Trabaci, O. di Lasso

Giovanni Battista Fasolo: Ricercata Prima Primo Tono

Anonym z polského mauskriptu z r. 1591: Phantasia Secundi toni

Giovanni Maria Trabaci: Terzo tono

Anonym z polského mauskriptu z r. 1591: Phantasia Quarti toni

Giovanni de Macque: Quinto tono

Girolamo Frescobalsi: Magnificat Sesti Toni

Antonio Valente: Recercata del septimo tono

Giovanni de Macque: Ottavo tono

Giovanni Maria Trabaci: Canzona francesa cromatica, Canzona francesa settima cromatica

Gioseffo Guami: La Cromatica

Jan Pieterszoon Sweelinck: Hexachord Fantasia

Erasmus Kindermann: Aria, Canzon Undecima sopra ut, re, mi, fa, sol, la

Orlando di Lasso: Christe, Dei soboles, La nuit froide et sombre

Giovanni de Macque: Consonanze strauaganti, Prime Strauaganze – Seconda Strauaganze

více...

 

pondělí 11.6. Žďár nad Sázavou, zámek, Barokní sály, 19:30 hod.

BOREAS QUARTETT BREMEN

„En vray amour“

Anonym (14. stol.): Chominciamento di gioia

Fulvio Caldini: Fade-Control op. 47/C

William Byrd: Sermone blando

Henry VIII: Helas madame/En vray amour/Consort XXI /Lusty youth shall us ensue

Thomas Tallis: In Nomine

Tarquinio Merula: La Lusignuola

Ludwig Senfl: Im Maien

Piet Swerts: Flashing Flutes (ex: Three Gadgets, 1998)

Anonym (14. stol.): Lamento di Tristano

Ryohei Hirose: Lamentation (1975)

Joseph Bodin de Boismortier: Sonata VI c moll

Paul Leenhouts: Short Wave (1990)

Antonio Vivaldi / Johann Sebastian Bach: Koncert d moll BWV 596

více...

 

úterý 12.6. Jaroměřice nad Rokytnou, zámek, Sál předků, 19:30 hod.

BOREAS QUARTETT BREMEN

„Il flauto magico“

Anonymus: Estampie (kodex z Robertsbridge, 14. století)

Anonymus: Honte Paur (kodex z Faenzy, 15. století)

Anonymus: Istanpitta „Belicha"(kodex z Londýna, 14. století)

William Byrd: Sermone blando

Henry VIII: Helas madame/En vray amour/Consort XXI/Lusty youth shall us ensue

Fulvio Caldini: Fade-Control op. 47/C

Henry Purcell: Three upon a ground

Piet Swerts: Flashing Flutes

Johann Sebastian Bach: Koncert a fuga C dur (BWV 595 a 545)

Eustache du Caurroy: Une jeune fillette

Hans Leo Haßler: Ich gieng einmal spatieren

Arvo Pärt: Pari Intervallo

Paul Leenhouts: Short Wave

Johann Sebastian Bach: Fuga a moll BWV 543

více...

 

středa 13.6. Bystřice nad Pernštejnem, kostel sv. Vavřince, 19:30 hod.

Guido MORINI – varhany

„Musica numeris“

John Bull: In Nomine

Jan Pieterszoon Sweelinck: Variazioni sopra il ballo del Granduca

Girolamo Frescobaldi: Toccata VI sopra i pedali

Johann Pachelbel: Ciaccona

Johann Sebastian Bach: Preludium a fuga G dur BWV 541

O Mensch, bewein dein Sünde Groß BWV 622

Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ BWV 639

Wenn wir in höchsten Nöten sein BWV 641

Preludium a fuga e moll BWV 548

více...

 

čtvrtek 14.6. Slavkov u Brna, zámek, Historický sál, 19:30 hod.

ACCORDONE

Guido Morini – cembalo

Marco Beasley – zpěv

„Konec světa“

Henry Purcell:

* „Tis Nature's voice“ z Ódy ke sv. Cecílii

* „Scotch Tune" z Deliciae Musicae, Vol. III

* „Invain the am'rous flute” z Ódy ke sv. Cecílii

* Sonáta VI ze sbírky Deseti čtyřdílných sonát

* „Wondrous machine” z Ódy ke sv. Cecílii

* „Since from my dear“ z opery Věštkyně

* „Music for a while” z Orpheus Britannicus, Vol. II

Nicola Matteis:

* Sonáta

* Corrente alla maniera Francese

* Gigg

* Diverse bizzarrie su Sarabanda ò Ciaccona

G. C. Rubino: „Lena“ Kantáta pro sólový hlas a basso continuo

Giuseppe Porsile: Cantata sopra l’arcicalascione pro sólový hlas, housle a basso continuo

více...

 

pátek 15.6. Ivančice - Řeznovice, kostel sv. Petra a Pavla, 19:30 hod.

Hana BLAŽÍKOVÁ – gotická harfa, zpěv

„Písně o Svaté Marii“

Alfonso X. řečený Moudrý: „Cantigas de Santa Maria“ (výběr)

více...

 

pátek 15.6. Náměšť nad Oslavou, zámek, knihovna, 19:30 hod.

ACCORDONE

Guido Morini – cembalo

Marco Beasley – zpěv

„Finis terrae“

„Konec světa“

Henry Purcell:

* „Tis Nature's voice“ z Ódy ke sv. Cecílii

* „Scotch Tune" z Deliciae Musicae, Vol. III

* „Invain the am'rous flute” z Ódy ke sv. Cecílii

* Sonáta VI ze sbírky Deseti čtyřdílných sonát

* „Wondrous machine” z Ódy ke sv. Cecílii

* „Since from my dear“ z opery Věštkyně

* „Music for a while” z Orpheus Britannicus, Vol. II

Nicola Matteis:

* Sonáta

* Corrente alla maniera Francese

* Gigg

* Diverse bizzarrie su Sarabanda ò Ciaccona

G. C. Rubino: „Lena“ Kantáta pro sólový hlas a basso continuo

Giuseppe Porsile: Cantata sopra l’arcicalascione pro sólový hlas, housle a basso continuo

více...

 

sobota 16.6. Moravský Krumlov, kostel Všech svatých

SCHOLA GREGORIANA PRAGENSIS

David Eben – umělecký vedoucí

„Posvátná znamení - řeč symbolů v liturgii“

I Porta - Brána

Procesí Antiphona Tollite portas, Versus Tollite portas, Hymnus Urbs Jerusalem, Graduale Unam petii, Salve porta paradisi (Thomas Damett, Old Hall Manuscript)

II Incensum – Kadidlo

Graduale Dirigatur, Johannes Ciconia: O beatum incendium, Lectio Libri Apocalypsis, Offertorium Stetit angelus

III Altare - Oltář

Communio Introibo ad altare Dei, Communio Circuibo et immolabo, Petrus Wilhelmi de Grudencz: Iacob scalam, Antiphona Sanctificavit Dominus / Ps. Domine in virtute Sanctus

IV Calix - Kalich

Passio Domini secundum Lucam, Communio Pater si non potest, Antiphona Calicem salutaris accipiam, Hymnus Ad cenam agni (gregoriánský chorál / Guillaume Dufay), Hymnus Pange lingua gloriosi

V Campanae - Zvony

Pax in caelo, Alleluia Ps. Laudate pueri, O virgo splendens, Motetus Campanis cum cymbalis

více...

 

neděle 17.6. Lysice, zámecká zahrada, 15:00 hod.

Odpoledne pro rodiny s dětmi

ve spolupráci se Sítí mateřských center v rámci kampaně „Táta dneska frčí“

více...

 

pondělí 18.6. Rájec–Jestřebí, kostel Všech svatých, 19:30 hod.

Doron David SHERWIN – cink

Barbara Maria WILLI – cembalo, varhanní positiv

„Dvě hlavy, čtvero očí, dvacet prstů“

Giovanni Paolo Cima: Capricio

Giovanni Storace: Ciaconna v C

Giovanni Pierluigi da Palestrina: Od Boha byl poslán člověk

Ottavio Bargnani: Canzona šestnáctá

Jacob Hassler: Ricercar v g

Jan z Lublina: Italský tanec, Tanec Simonidův, Tanec 5, 6, 7

Gioseffe Guami: Canzona zvaná hedvábná

Giovanni Battista Fontana: Šestá sonáta

Jan z Lublina: Znovu, Martine, Roch´al fuso

Orlando di Lasso: Zuzana jednoho dne

Giovanni Picchi: Passamezzo pavana v d

Claudio Merulo: La Gratiosa

Jacob Hassler: Canzona v g

Giovanni Gabrieli: Druhý canzon

Salomone Rossi: Gagliarda „Zambalina“

více...

 

pondělí 18.6. Boskovice, zámek, 19:30 hod.

Krisztina JÓNÁS – soprán

Armin GRAMER - kontratenor

Gábor Tokodi – loutna, barokní kytara

Denés Karasszon – violoncello

Pál Németh – cembalo

„Jak krásně svítí Jitřenka – barokní kantáty, árie a duety“

Michael Praetorius: Wie schön leuchtet der Morgenstern

Claudio Monteverdi: Jubilet, jubilet

Domenico Scarlatti: Salve Regina Misericordiae

Tomaso Albinoni: Il Naschimento dell‘Aurora – Con cetra piú sonora

Claudio Monteverdi: Exulta, Filia Sion

Claudio Monteverdi: O Beatae viae

Tomaso Albinoni: Il Naschimento dell‘Aurora – Questa fronda

Antonio Caldara: Ego sum Panis Vivus

Leonardo Leo: Di contento, di gioia e diletto

Georg Friedrich Händel: Theodora - Angels, ever bright and fair

Theodora - To thee, thou glorious son of worth

Jephta - These labours past

více...


úterý 19.6. Kyjov, kostel Nanebevzetí Panny Marie, 19:30 hod.

SCHOLA GREGORIANA PRAGENSIS

David Eben – umělecký vedoucí

Doron David SHERWIN – cink

Barbara Maria WILLI – cembalo, varhanní positiv

„Tonarius – 8 církevních módů“

Codex St. Martial Lemovicensis

Giovanni Pierluigi da Palestrina

Arnolt Schlick

více...

 

středa 20.6. Žďár nad Sázavou, bazilika Nanebevzetí Panny Marie a sv. Mikuláše, 19:30 hod.

TIBURTINA ENSEMBLE

Barbora Sojková – umělecká vedoucí

"Diaphonia - zrod polyfonie"

raná polyfonie školy ze St. Martial (Codex Callixtinus)

polyfonie epochy Notre - Dame (Magister Leoninus, Magister Perotinus ad.)

více...


středa 20.6. Hustopeče, kostel sv. Václava a sv. Anežky České, 19:30 hod.

Pavel KOHOUT - varhany

Johann Sebastian Bach: Varhanní mše BWV 552/1, BWV 672 – 688, BWV 552/2

více...

 

čtvrtek 21.6. Třebíč, Zadní synagoga, 19:30 hod.

Hana BLAŽÍKOVÁ – gotická harfa, zpěv

„Písně o Svaté Marii“

Alfonso X. řečený Moudrý: „Cantigas de Santa Maria“ (výběr)

více...

 

čtvrtek 21.6. Břeclav, kostel Navštívení Panny Marie, 19:30 hod.

MUŽSKÝ SBOR SV. EFRAIMA

Tamás Bubnó – umělecký vedoucí

"Od jedné do dvanácti – čísla, zvony, modlitby"

gregoriánský chorál: Puer natus

románský chorál: La Vitleem

Codex Sanblasianus: Veni pater Divine - Veni Sancte Spiritus

ruský rukopis, 17. stol.: Dnes Hristos

Ferenc Liszt: Mihi autem adhaerere, žalm 78

Pavel Česnokov: Zhertva vechernaja, žalm 140

protestantský graduál z Eperjes: Ma Krisztus győzedelmes lött

Igor Stravinskij/Carlo Gesualdo: Illumina nos (Tres Cantiones Sacrae 3)

Béla Bartók: Est (Večer)

William Byrd: Domine quis habitavit, žalm 14

Sergej Rachmaninov: Hexapsalmos

Péter Zambola: Otčenáš

Tamás Bubnó: Könyörülj rajtam, Isten, žalm 50

více...

 

pátek 22.6. Tišnov - Předklášteří u Tišnova, Porta coeli, bazilika Nanebevzetí Panny Marie, 19:30 hod.

I FAGIOLINI

Robert Hollingworth – umělecký vedoucí

„Hudba nebeských sfér“

Josquin: Agnus Dei ze mše ‘Missa L’homme armé sexti toni’

Don Fernando de las Infantas: Loquebantur varris linguis

Thomas Tallis: Miserere mihi

John Sheppard: Libera nos

Hildegard of Bingen: O viridissima virga

Steve Martland: Skywalk

více...


sobota 23.6. Valtice, kostel Nanebevzetí Panny Marie, 16:30 hod.

Robert HOLLINGWORTH

Striggio workshop

koncert účastníků hudební dílny pro vokalisty za účasti souboru I Fagiolini

Alessandro Striggio: Čtyřicetihlasá mše

více...


neděle 24.6. Velké Meziříčí, zámek, Zámecká jídelna, 19:30 hod.

Sophia JAFFÉ – housle

"Zázraky hudebních množin“

Heinz Ignaz Biber – Passacaglia

Johann Sebastian Bach – Partita d moll pro sólové housle BWV 1004

Béla Bartók – „Tempo di Ciaccona“ ze sonáty pro sólové housle

Eugène Ysaÿe – Sonáta č. 3 op. 27 „Balada“ pro sólové housle

více...

 

pondělí 25.6. hrad Pernštejn, Rytířský sál, 19:30 hod.

COLLEGIUM 1704

Václav Luks – umělecký vedoucí

Raffaella Milanesi – soprán

Anna Fusek – flétna

„Arcadia“

Arcangelo Corelli

více...


úterý 26.6. Slavkov u Brna, zámek, Historický sál, 19:30 hod.

WROCLAW BAROQUE ORCHESTRA

Jaroslaw Thiel – violoncello, umělecký vedoucí

J. Haydn:

* Symfonie D dur “Ráno”, Hob. I:6

* Symfonie C dur “Poledne”, Hob. I:7

* Symfonie G dur “Večer”, Hob. I:8

více...

 

středa 27.6. Mikulov, zámek, Zámecký sál, 19:30 hod.

ZEFIRO TORNA

Jurgen de Bruyn – umělecký vedoucí

„Ach, světe zaslepený!“

Jacopo da Bologna

Johannes Ciconia

Cristobal de Morales

Clemens non Papa

Cipriano de Rore

Georges Brassens

Jowan Merckx

více...

 

čtvrtek 28.6. Telč, zámek, Divadelní sál, 19:30 hod.

ZEFIRO TORNA

Jurgen de Bruyn – umělecký vedoucí

„Ach, světe zaslepený!“

Jacopo da Bologna

Johannes Ciconia

Cristobal de Morales

Clemens non Papa

Cipriano de Rore

Georges Brassens

Jowan Merckx

více...

 

pátek 29.6. Rájec–Jestřebí, zámek, Slavnostní sál, 19:30 hod.

CORDARTE

Daniel Deuter – housle, umělecký vedoucí

„Stylus phantasticus – fantazie kódovaná čísly“

Dario Castello: Sonáta první a druhá

Michelangelo Rossi: Toccata třetí pro cembalo

Biagio Marini: Sonáta třetí pro housle a generálbas

Dario Castello: Sonáta čtvrtá pro dva nástroje, housle a violettu

Richardo Rogniono: Diminuce na madrigal “Anchor che col partire”

Antonio Bertali: Sonáta à due in d moll pro housle, violu da gamba a generálbas

Sonata e moll pro housle a generálbas

Michelangelo Rossi: Toccata sedmá pro cembalo

Dario Castello: Sonáta osmá pro dva nástroje, housle a bas

Girolamo Frescobaldi: Toccata devátá pro cembalo

Giovanni Antonio Pandolfi Mealli: Sonáta “La Castella” neboli castellovská, pro housle a generálbas

více...


sobota 30.6. Ivančice, kostel Nanebevzetí Panny Marie, 19:30 hod.

COLLEGIUM MARIANUM

Simona HOUDA-ŠATUROVÁ - soprán

Slavnostní závěrečný koncert

G. F. Händel: Concerto grosso G dur, op. 3 č. 3

G. F. Händel: „Gloria“

J. S. Bach: „Quia respexit“ z Magnificat

J. S. Bach Ricercare a 3

A. Vivaldi: „Gloria“ z Laudate Pueri RV 601

J. S. Bach: „Schaffe koennen“ BWV 208

G. F. Händel: „Oh, had I Jubal's Lyre“ Josua

J. S. Bach: „Suesser Trost“ z kantáty BWV 151

více...


spot festivalu


následujte nás

Facebook  YouTube  MySpace 



 

                                                                                      za finanční podpory   

                                       

 

                                                                                       

 

                                                                   

 

 

                                                                                     

 

                                                                                          

  

            mecenáš

  

                         

 

                                                                                               patron 

 

                                                                                

 

 

                                                                                              partneři

 

                                                           

 

 

 

 

                                                                                              

 

 

                                                                                              

 





Copyright © 2010 Concentus Moraviae  |  Publikováno systémem inCMS  |  Webdesign Inexes